VW KLUB JESENÍK – Vítejte na klubových stránkách nadšenců vzduchem chlazených vozů Volkswagen

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro registraci účastníků a rezervaci ubytování na účast  na
„Mezinárodním  setkání vzduchem chlazených vozů VW v Jeseníku“
 konaný ve dnech 19.-21.6.2020
v areálu Bohemaland Zlaté Hory.

Organizátor: VW klub Jeseník, z.s., Adolfovice 273, 790 01
Bělá pod Pradědem, IČ: 08723613

  1. Registrace účastníků srazu probíhá  na internetu na webových stránkách organizátora www.vwklubjesenik.cz vyplněním registračního formuláře v sekci Registrace. Jeden účastník může zaregistrovat více osob se stejným typem ubytování. Zaregistrovat se je možné i při příjezdu. Výše účastnického poplatku činí při registraci na webových stránkách a platbě předem převodem na bankovní účet organizátora 350,– Kč/osobu, při příjezduv pátek 19.6.2020 nebo v sobotu 20.6.2020 a platbě v hotovosti 390,– Kč/osobu. Děti do 12 let účastnický poplatek neplatí a v registračním formuláři se nezapočítávají do počtu registrujících osob.Při neúčasti na srazu nemá účastník nárok na vrácení již předem zaplaceného účastnického poplatku.
  2. Rezervace ubytování  účastníků srazu probíhá pouze na webových stránkách organizátora. Ubytování zajišťuje areál Bohemaland Zlaté Hory.  Organizátor je pouze zprostředkovatel ubytování.  Rezervaci ubytování je nutno provést přes   registrační formulář uvedený v bodu 1 těchto obchodních podmínek  spolu s registrací. Účastník srazu si na základě nabídky na webových stránkách organizátora vybere druh ubytování.  Cena za pokoj, chatku  je stanovena jako cena celková při plném obsazení všech lůžek na dva dny. Při nižší obsazenosti pokoje, chatky nebo ubytování jen na jeden den je účastník povinen zaplatit plnou cenu.
  3. Uvedená cena za osobu a noc  je uvedena pouze informativně. Pouze v případě využití přistýlky ve Sport hotelu BOHEMA bude celková cena za pokoj navýšena o uvedenou cenu za osobu a noc. Jestliže je ubytovaná osoba dítě do 12 let (týká se pouze pro ubytování  ve Sport hotelu BOHEMA), je na dítě na lůžku vypočítaná sleva ve výši 100,- Kč/lůžko/den. Při registraci  je nutno tuto informaci napsat do poznámky.
  4. Rezervace ubytování (pokoje, chatky)  je podmíněna zaplacením zálohy předem na bankovní účet organizátora ve výši 50%.  Záloha na ubytování pro stany a busy se neplatí. Rezervace ubytování je závazná. V případě, že účastník zruší rezervaci ubytování  do 20.5.2020, bude mu zaplacená záloha na ubytování vrácena ve výši 100%. V případě, že účastník zruší rezervaci ubytování po 20.5.2020 záloha je nevratná. Doplatek ceny za ubytování bude zaplacen při příjezdu na sraz v hotovosti.
  5. V registračním formuláři organizátor požaduje vyplnit, jaký druh stravy budete požadovat. Tato informace je pro organizátora pouze informativní, není závazná. Bude použita k předběžné objednávce sobotních, nedělních snídaní a sobotní večeře u Bohemalandu  Zlaté hory.  Konečnou objednávku budete provádět při příjezdu na sraz.
  6. V registračním formuláři se účastníci mohou zaregistrovat i bez rezervace ubytování.
  7. Po odeslání registračního formuláře obdrží účastník  automatický e-mail, ve kterém bude potvrzení o přijetí registrace  s celkovou rekapitulací objednávky.
  8. Do tří dnů obdrží účastník e-mailem potvrzení o tom, že jím objednané ubytování je ještě volné a budou mu zaslány platební podmínky pro dokončení registrace, rezervace ubytování. V případě že by požadované ubytování  bylo již obsazené, v takovém případě  se vzájemně organizátor s účastníkem domluví na jiném typu ubytování.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti 1.3.2020