VW KLUB JESENÍK – Vítejte na klubových stránkách nadšenců vzduchem chlazených vozů Volkswagen

Ubytování – Bohemaland

Rezervaci ubytování lze provést pouze přes registrační formulář zde na webových stránkách v sekci registrace. Rezervace ubytování (Sport hotel, penzion, chatky)  je podmíněna zaplacením zálohy předem na bankovní účet organizátora ve výši 50%.  Záloha na ubytování pro stany a busy se neplatí. V případě nejasností ohledně registrace a rezervace ubytování se můžete podívat na obchodní podmínky, kde je vše detailně popsáno – http://www.vwklubjesenik.cz/?page_id=855 , nebo nám můžete napsat váš dotaz na email vwklubjesenik@email.cz nebo na náš facebook.

Penzion u lanovky

Penzion má 9 dvoulůžkových podkrovních pokojů s vlastním sociálním zařízením a jeden rodinný dvou-pokoj pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Snídaně formou švédských stolů v restauraci společenské budovy cca 50m.

Cena: 550 Kč/osoba/noc – snídaně v ceně
Dvoulůžkový pokoj za dvě noci celkem: 2 200 Kč
Čtyřlůžkový dvou-pokoj za dvě noci celkem : 4 400 Kč

Sporthotel Bohema

Ubytování ve troj, čtyř, pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně formou švédských stolů v restauraci společenské budovy cca 50m.

Ceny: 400 Kč/osoba/noc – snídaně v ceně
300 Kč/dítě od 3 do 12 let/noc – snídaně v ceně
Trojlůžkový pokoj za dvě noci celkem: 2 400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj za dvě noci celkem: 3 200 Kč
Pětilůžkový pokoj za dvě noci celkem: 4 000 Kč

Rekreační chatky

Ubytování ve 14 chatkách, kde lůžková kapacita jedné chatky je 10 lůžek. Ve všech chatkách shodně dole společná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, velký jídelní stůl s posezením pro všechny, TV, sedačka, která lze použít na spaní jako jedenácté lůžko. Koupelna, samostatné WC s umyvadlem. Nahoře pak tři pokoje s lůžky převážně 4,4,2. Cena pronájmu chatky je konečná včetně energií, ložního prádla, úklidu i poplatků městu.

Cena: 300 Kč/osoba/noc
Cena za chatku za dvě noci celkem: 6 000 Kč

Stany + Bus

Areál Bohemaland disponuje velkou travnatou plochou, jak na stanování, tak i pro busy. K dispozici sociální zázemí včetně sprch a wc.

Cena za stan: 70 Kč/noc
Cena za bus: 80 Kč/noc
Elektrická přípojka: 80 Kč/noc
Osoba ve stanu/busu: 90 Kč/noc

Možnost snídaně formou švédských stolů také pro rekreační chatky, busy, stany – 100 Kč/osoba/den (sobota, neděle)